Rezidence – další punc výjimečnosti
v rozvíjející se krásné městské části Prahy 5.

na skvělé adrese

Rezidence našla své osobité místo pod Dívčími hrady, v ulici Pechlátova, na okraji zelené zóny západního úbočí hory Brabenec. Její obyvatelé si budou moci užívat jak ticho a klid ve vlastní rozsáhlé zahradě, odstíněné od ruchu města původní zástavbou, tak i přírodní krásy blízkého Prokopského údolí nebo přírodní rezervace Vidoule. Projekt je koncipován pro individuální a rodinné bydlení a hodí se pro investiční záměry. Příjemnosti metropolitního života se svou občanskou vybaveností jsou také téměř doslova nadosah. Obchodní a kulturní centrum Anděl je vzdáleno minuty jízdy autem či MHD. Také dostupnost do centra Prahy je hladká. Z rezidence dojdete pěšky za pár minut na metro B – Radlická nebo na tramvaje č. 7 nebo 21. Vyjíždíte-li z Prahy ven, v řádu minut najedete do Smíchovského tunelu nebo na Pražský okruh.

Najděte, co vás zajímá!

Doprava
Obchody a služby
Sport a rekreace
Školy a školky
Pošta a zásilkovna

občanská vybavenost

Veškerá občanská vybavenost vám leží doslova u nohou. Nedaleko se nachází celá síť obchodů, škol i prodejen na smíchovském Andělu – s kulturními stánky, zábavními centry, úřady, bankami, lékařskou péčí a vším, co v moderní době může člověk potřebovat. Můžete se obrátit i opačným směrem a vyjet si do Galerie Butovice, případně zakrátko dojet až do obchodního komplexu na Zličíně.

V okolí rezidence je bezpočet škol jak na Smíchově, tak i ve Stodůlkách a Jinonicích. Pěšky dojdete do Základní nebo Mateřské školy Radlická, během minut dojedete do francouzského Lycea na nedalekém Smíchově nebo do Waldorfské školy v Jinonicích.

relaxace a sportovní vyžití

V místě najdete i výtečné možnosti sportovního vyžití: ani ne pět minut pěšky je vzdálen plavecký bazén s koupalištěm a tenisovými kurty<. V blízkém okolí pak najdete street workoutové hřiště Kutvirtova, k delším procházkám pak Dívčí hrady, přírodní rezervaci Vidoule nebo nedaleké kouzelné Prokopské údolí – jednu z největších přírodních divokých rezervací a krás Prahy. Skalnatý kaňon údolí je místy až 70 metrů hluboký a se svými přírodními úkazy a zajímavostmi, jezírky, opuštěnými lomy, tajemnými jeskyněmi a romantickými skalními výběžky, patří k nejkrásnějším místům na území Prahy a díky své snadné dostupnosti může být častým cílem vašich volnočasových aktivit. Nedaleká výrazná stolová hora – Přírodní památka Vidoule – zas láká k procházkám či sportování.

krásy nedalekého Prokopského údolí