v mnoha směrech výjimečný

Nový developerský projekt Garden Lofts garden lofts patří svým charakterem k pražským komornějším, originálním rezidencím. Nabízí 22 bytů o podlahové ploše 50-140 m2 a dispozicích 1+kk – 5+kk, s balkony, zahrádkami a terasami. Každý byt v rezidenci garden lofts má svůj osobitý styl. Většina bytů má sklep a k rezidenci náleží i podzemní garáže.

Všechny nabízejí praktické dispozice, v 1. patře se zahrádkou, ve vyšších patrech s balkony a terasami. Úplně všechny jsou zařízeny v přírodních materiálech sladěných v originální kompozici. Nadstandardní řešení platí i pro design a vybavení nejen obytných místností, ale i koupelen. Byty v 1. patře mají navíc na konci zahrady atypickou samostatnou zahradní místnost s možností dovybavení kompletním sociálním zázemím.

  • industriální styl
  • balkony, terasy do zeleně, předzahrádky
  • součástí každého z bytů je i SMART Home systémem pro řízení domácnosti
  • soukromá zahrada 2.500 m2 jen pro rezidenty
  • zahradní zákoutí s altány a ohništěm
  • dětská a workoutová zóna
  • zahradní bazén
+
+
+

zahrada pro rezidenty

Terasovité řešení zahrady

Zahrada je víceúrovňová, se zelení, okrasnými trávami, terasami a kamennými schůdky. Jednotlivé úrovně vytvářejí soukromí pro majitele bytů a nabízejí rozmanitá využití.

Zahradní bazén

Ve spodní úrovni se nachází zahradní bazén. Je obklopen pobytovými terasami k odpočinku i posezení.

Obyvatelé rezidence získají se svými byty něco pro bydlení ve vnitřní Praze neobvyklého – krásnou prostornou mírně svažitou upravenou zahradu o rozloze
2 495 m2 – s terasami, vyvýšenými záhony, pergolami k posezení, sportovní a relaxační zónou i zázemím pro děti a také se zahradním bazénem – to vše v soukromí skrytém pohledům kolemjdoucích.

Zákoutí pro posezení s přáteli

Zahradní altány poskytnou zázemí pro snídaně či piknik. V horní úrovni zahrady se nachází ohniště obklopené lavicemi pro posezení a večery u ohně. Uprostřed najdete fitness zařízení pro protažení těla a další sportovní vyžití tak, aby nerušily klidovou atmosféru a soukromí odpočinkových zón.

Pro vaše hobby i zábavu

Spodní terasa je od zbytku oddělena opěrnou stěnou ze svahových tvárnic loffelstein - ve kterých bude vysázen břečtan tedy v budoucnu bude stěna zelená, stejná stěna odděluje i horní část zahrady od lesa. Jednotlivé úrovně vytvářejí soukromí pro majitele bytů a nabízejí rozmanitá využití.